photo_2024-06-14_15-12-21

گزارش دومین جلسه مسئولین برگزاری چهل‌ و یکمین دوره از پیکارهای ورزشی جام جان‌باختگان

دومین جلسه مسئولین جام جان‌باختگان در تاریخ ۲۵ خردادماه برگزار شد. در این جلسه از همکاری انجمن زرتشتیان تهران در راستای استفاده از سالن خراشه و بهسازی دیگر زمین‌های مارکار تهرانپارس تقدیر گردید، کمیته‌های ورزشی از برگزاری کلاس‌های داوری با همکاری فدراسیون‌های ورزشی خبر دادند و در نهایت از ایجاد تغییراتی در آیین‌نامه‌های ورزشی و اجرایی این دوره از جام جان‌باختگان خبر داده شد.

در ابتدای جلسه، هماهنگ‌کننده این دوره از جام‌ جان‌باختگان، از همکاری انجمن‌ زرتشتیان تهران با کانون دانشجویان زرتشتی جهت برگزاری این دوره از مسابقات تقدیر کرد و در ادامه از پیشرفت روند آماده‌سازی سالن خراشه جهت استفاده در این دوره از پیکار‌های ورزشی جام خبر داد. وی افزود:« با توجه به همکاری‌های انجمن زرتشتیان تهران و مدیریت سالن خراشه قرار است زمین‌های والیبال، بسکتبال و فوتبال بهسازی شوند تا از آسیب دیدن ورزشکاران جلوگیری شود.»
پس از آن کمیته فوتبال، از روند نامه‌نگاری‌ها با شهرداری و شورای شهر تهران برای دریافت کمک‌های مالی و غیرمالی جهت بهسازی شرایط زمین فوتبال گزارشی ارائه کرد.

در ادامه‌ گزارشی از هماهنگی‌های صورت گرفته با فدراسیون‌های ورزشی بسکتبال، شطرنج و بدمینتون جهت برگزاری کلاس‌های داوری در سطح کشوری ارائه داده شد. در نتیجه این کلاس‌ها، این نوید وجود دارد که داوری بازی‌های امسال با این اقدامات از سطح بسیار بالاتری برخوردار باشند. در همین راستا، کمیته بسکتبال از همکاری سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد و آقای رستم خلیلی جهت برگزاری این دوره از جلسات آموزش داوری تقدیر کرد.

پس از آن، ستاد برگزاری از تغییرات آیین‌نامه‌های ورزشی و اجرایی خبر داد و بر مطالعه‌ی آیین‌نامه توسط مسئولان و شرکت‌کنندگان تاکید کرد تا به طور کامل در جریان تغییرات صورت گرفته قرار بگیرند.

در نیمه دوم این جلسه، در رابطه با مواردی مانند نیازهای تیم‌های شرکت‌کننده در رشته‌های والیبال و بسکتبال مسائلی مطرح شد و همفکری‌هایی صورت گرفت.

خزانه‌دار این دوره از جام‌جان‌باختگان، با اشاره به افزایش هزینه‌های مالی نسبت به سال گذشته و کمبود کمک‌های موجود، از تمامی مسئولین جهت معرفی خیراندیش درخواست یاری کرد.

کمیته‌ی تبلیغات چهل و یکمین دوره از پیکار‌های ورزشی جام جان‌باختگان، پروپوزال تبلیغات خود را به مسئولین ارائه کرد و اعلام کرد فعالیت این بخش به طور رسمی از هفته آخر خردادماه آغاز خواهد شد. این کمیته در ادامه اعلام کرد امسال تلاش خواهد شد تمامی تبلیغات به طور موثرتری بازخورد داشته باشد. همچنین، در این جلسه اعلام شد امسال جهت حمایت از کسب و کارهای زرتشتی، غرفه‌های فروش در زمان برگزاری جام جان‌باختگان به علاقه‌مندان اعطا خواهد شد.

در انتهای جلسه، کمیته‌ی پزشکی، از برگزاری کلاس کمک‌های اولیه در تیرماه خبر داد. شایان ذکر است، شرکت در این دوره برای تمامی همکیشان آزاد است. علاقه‌مندان می‌توانند تا تاریخ ۲۸ خردادماه از طریق آیدی تلگرام کانون دانشجویان زرتشتی به آدرس kdz_id@ اقدام به نام‌نویسی نمایند. گفتنی است که در انتهای این دوره از کلاس‌ها به تمامی شرکت‌کنندگان مدرک رسمی هلال احمر اهدا خواهد شد.