برگزیدگان و تقدیر شوندگان جام ۴۰

– صعود گروه کوهنوردان زرتشتیان تهران به یاد جانباختگان زرتشتی با حضور ۱۳ تن از کوهنوردان زرتشتی:

خانم‌ها:

شهین شیرمردی/ جمیله دلگشا/کتایون فلاحت/ میترا گوشنی/ مژگان مژگانی/ نوشین فرودی/ آزیتا اخترخاوری/ فیروزه ماوندادی

آقایان:

بهزاد ماندگاریان/ رستم فره وشی/ سهراب جمشیدی/ کوروش بلندی

به سرپرستی سیروس مندگاری

-بی شک برگزاری این پیکارهای پرافت و خیز امکانپذیر نبود مگر با همکاری اورژانس تهران که جناب آقای رحمان بابا خانی که به عنوان تکنسین اورژانس به همراه آمبولانس در تمام طول برگزاری مسابقات در ماکار تهرانپارس حضور داشتند.

همچنین از جناب آقای میر حسن رهنما، مدرس و عضو داوطلب هلال احمر منطقه ۶ که در برگزاری کلاس کمک‌های اولیه جهت آمادگی امدادگران جام ۴۰ همکاری نمودند، کمال تشکر و سپاسگزاری را داریم.

سپاسگزاریم از جناب اقای دکتر خورشیدیان و داروخانه خورشیدیان که با تامین دارو در جهت امدادرسانی به شرکت کنندگان جام ۴۰ یاری‌گرمان بودند.

-باسپاس فراوان از داورانی که ما را بدون هیچ چشم داشتی در رشته والیبال همراهی کردند:

هومن آبیاری/ پدرام نجمی/ آرمان لریان/ مهرشاد بختیاری/ پدرام مژگانی/ پریناز مهران/ آتوسا بهرامی/ مهران منوچهری/ آرمان جمشیدی/ کوروش فرودی/ شهرام پوردهی/ فرزاد نوذری

-سپاس  فراوان از داورانی که بدون هیچ چشم داشتی ما را در رشته بسکتبال همراهی نمودند:

آرین مهربد/ بردیا آریانفر/ سپهر خسرویانی/ فرزین دستان/ پدرام مژگانی/ ارشیا آتشبند/ کامیاب باستانی/ رستم خلیلی/ فرامرز اختیاری/ رامین دمهری/ کامران رستمی

-باسپاس فراوان از داورانی که ما را در رشته فوتسال همراهی کردند:

محمد داوود پور/ محمد عطایی/ محمد جواد مداح/ مجتبی کامرانی/ نیما خان احمدی/ مجید فراهانی/ یاسر همرنگ

– برنده بازی داژبال رده آقایان نوجوانان:

تیم: آزادی

بازیکنان: آرش نجمی/ پارسا باستانی نژاد/ مازیار خسرویانی/ مهرداد باستانی/ شایان یزد گردی

– برنده بازی داژبال رده آقایان بزرگسالان:

تیم: بانو

بازیکنان: گودرز خادمی/ خسرو خادمی/ مهران منوچهری/ کیارش شهریاری/ سپهر جمشیدی/ کارن نمیری

– برنده بازی داژبال رده بانوان:

تیم: دینامیت

بازیکنان: ماهک خسروی/ یکتا مهربانی/ پارمیدا پاکسرشت/ دیانا نجمی/ مانترا نمیرانیان/ آیناز نوایزدان

تقدیر از عزیزانی که ما را در بخش فرهنگی و ورزشی همراهی کردند:

جناب آقای پیمان جهانگیری/ سرکار خانم پریناز ایزدی

رده نونهالان بدمینتون بانوان:

نفر سوم: پادینا پاکسرشت

نفر دوم: هودانوش نمیرانیان

نفر نخست: آتوسا بهمردی کلانتری

رده نوجوانان بدمینتون بانوان:

نفر سوم: ستاره فره وشی

نفر دوم: پردیس بلیوان

نفر نخست: فرین یگانگی

رده بزرگسالان بدمینتون بانوان:

نفر سوم: نازگل مالی

نفر دوم: آترم بهمردی کلانتری

نفر نخست: مهرنوش موبد

رده نوجوانان بدمینتون آقایان:

نفر سوم: سام سلامت

نفر دوم: پارسا شهزادی

نفر نخست: سپنتا رستم فرودی

  رده بزرگسالان بدمینتون آقایان:

نفر سوم: فرشاد کاویانی

نفر دوم: فرشاد خدادادی

نفر نخست: فرزین رستم عصر آبادی

رده دوبل میکس بدمینتون:

نفرات سوم: آترم بهمردی کلانتری – شروین کاووسی زین آباد

نفرات دوم: مهرنوش موبد – پیمان گشتاسبی

نفرات نخست: رومینا زره پوش – فرشاد خدادادی

عزیزانی که ما را در برگزاری دوبل نمایشی بدمینتون همراهی کردند:

همایون مبارکه/ کیارش شهریاری/ فرزین رستمی/ پویان دمهری/ فرنام ایرجی/ پیمان گشتاسبی/ بردیا باستانی/ پارسا دهنوی

بازیکنان اخلاق:

بیتا باستانی اله آبادی/ بنیتا جهانی

بسکتبال بانوان:

مقام سوم:

تیم: یاران گیو

سرپرست: ترانه سرایی

مربی: بابک سلامتی

بازیکنان: چیستا سلامتی/ روژان عقیلی نژاد/ پانیذ فرهی یزدی/ نیوشا باستانی/ مانترا خسرویانی/ راسپینا بهمردی/ویستا سلامتی شریف آباد/ شیدا مزداپور/ آریانا کشاورزی/ آریانا رستمی عصر آبادی/ آترین مذکوری

مقام دوم:

تیم: فروهر ۲

سرپرست: شهرام خسرویانی

مربی: رشید ذهبی

بازیکنان: نیکا کیخان زاده/ نیکی کیخان زاده/ وستا زند خاوری/ نازنین بیژنی/ بهاره خسرویانی/ کتایون شاه گشتاسبی

مقام نخست:

تیم: فروهر ۱

سرپرست: اردشیر اورمزدی

مربی: خداداد خرم شاهی

بازیکنان: نگین پشوتن/ رائیتی وجدانی/ آتریا ساسانی/ موژان فریدونی/ فرانک لر کلانتری/ تینا فرامرزی

بسکتبال آقایان

مقام سوم:

تیم: پیشکسوتان تهران و یزد

سرپرست: بهرام باستانی

مربی: آرمین بهبودی

بازیکنان: آبتین بهبودی/ رستم نامداری/ فربد نمیرانیان/ اشکان نمیرانیان/ سامیا آذرگشاسبی/ بابک خداپرستی/ شاهین سبزه/ آبتین آذرگشاسبی/ رامین پای سروی/ آرین کاووسی/ کامران رستمی/ فرزاد نمیرانیان

مقام دوم:

تیم: سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست: بهرام باستانی

مربی: فربد نمیرانیان

بازیکنان: کامشاد باستانی/ مهرنام شهریاری/ مهرنام نیکجو/ کامیاب باستانی/ پویا برابری/ سهراب هیربد/ دانا آتشبند/ رادمهر کاویانی پور/ کیوان کیانی/ پدرام مژگانی/ رادمان ایرانی

مقام نخست:

تیم: یاران مازیار (نرسی آباد)

سرپرست: کوروش نوایزدان

مربی: آرش اردشیری یزدی

بازیکنان: آرش اردشیری یزدی/ رستم فلفلی/ شادمهر نوایزدان/ ارشیا آتشبند/ آرمین یزدانی بیوکی/ فرشید بلیوان/ سام فلفلی/ رشید تیراندازی/ ساسان فلامرزیان شریف آباد/ ایرج یکتایی فرد/ سیروس مژگانی/ بهرام هنرکار

بسکتبال ۳نفره آقایان

مقام سوم:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان تهران D

سرپرست: بیتا کاجیان

مربی: بهروز کاویانی جوپاری

بازیکنان: شهراد رشیدی/ اشا رستمی فرودی/ سپندار کاویانی جوپاری/ سیاوش جمشیدی کلانتری

مقام دوم:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان تهران C

سرپرست: بهرام جاودانی

مربی: آبتین بهبودی

بازیکنان: سوشیانت خداپرستی/ آرتین نمیرانیان/ رادین رستمی عصر آبادی/ سپنتا جاودانی/ رادمان دینیاریان

مقام نخست:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان تهران F

سرپرست: سیاوش ساسانی

مربی: متسا رستمی

بازیکنان: بهراد ساسانی/ ورهرام کاویانی جوپاری/ پارسا نامداریان/ فرزاد کیانزاد/ مهیار دهنادی/

بسکتبال ۳نفره بانوان

مقام سوم:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان C

سرپرست: ستاره جمشیدی

مربی: ارغوان ضیاتبری

بازیکنان: بیتا باستانی اله آبادی/ رونیکا عزتی/ آدرینا مهربانی/ رونیکا عقیلی نژاد/ هستی استاد مهری

مقام دوم:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان تهران B

سرپرست: فرزاد نمیرانیان

مربی: خانم دلشاد جوانمردی

بازیکنان: آرنیکا جهانی/ آوینا جهانی/ بنیتا جهانی/ ویانا دمهری

مقام نخست:

تیم: یاران گیو

سرپرست: ترانه سرایی

مربی: بابک سلامتی

بازیکنان: سارینا آزادگانیان/ دیبا بابکان/ دیانا فرودی/ ستاره سیستانی

شطرنج

رده نونهالان

نفر سوم: آرمان فرودیان

نفر دوم: رادمهر رستمی

نفر نخست: فردین فلاحتی

رده نوجوانان

نفر سوم: آریان باوفا

نفر دوم: مزدا فروهری

نفر نخست: آریا گشسبی

رده بزرگسالان

نفر سوم: دادمهر زندیان

نفر دوم: آبتین بهمردی کلانتری

نفر نخست: متین مژگانی

 

رده بلیتس

نفر سوم: آریان باوفا

نفر دوم: آبتین بهمردی

نفر نخست: یکتا مهربانی

رده دوبل

نفر سوم: زرتشت پوروشسب – سوشیانت پوروشسب

نفر دوم: متین مژگانی – آرین بمانی

نفر نخست: یکتا مهربانی – پارسا فرودی

رده مطرنج

نفر سوم: آرتین هوشنگی

نفر دوم: متین مژگانی

نفر نخست: سوشیانت پوروشسب

 

کوچک‌ترین شرکت‌کننده مسابقات شطرنج:

آرسین فرودی قاسم آبادی

والیبال بانوان بزرگسالان

مقام سوم:

تیم: بانو

سرپرست: بهروز کاویانی جوپاری

مربی: رامین ستوده نیا

بازیکنان: نسیم نجاری کلانتری/ نازنین نجاری کلانتری/ یسنا بهمردی کلانتری/ مهرنواز جمشیدی کلانتری/ دلنواز جمشیدی کلانتری/ ستاره جمشیدی کلانتری/ آزیتا پشوتنی/ نیوشا نمیرانیان/ افسون جمشیدی مبارکه/ پری بانو خسروی/ مهسا نیکدین/ فرنوش خسروی شریف آبادی

مقام دوم:

تیم: فروهر

سرپرست: شهرام خسرویانی

مربی: حمیرا بندگانیان

بازیکنان: شقایق یگانه/ شیرین اردشیریان شریف آبادی/ نوشین فلفلی/ آتوسا بهرامی/ مهرنوش کاویانی گوهر خیزی/ پریسا استقامت راد/ یاسمن سلامتی شریف آباد/ ماندانا فرامرزی/ متسا رستمی عصر آبادی/ آرویس زندیان/ راشین جهانگیری/ نوشین شهریاری شریف آباد

مقام نخست:

تیم: یاران آرمین (ب)

سرپرست: شبنم پوردهی

مربی: شهرام پوردهی

بازیکنان: پرنیان کوکلری/ پریسا کوکلری/ ساناز خسروان/ مهتاب گشتاسبی/ پریناز مهران/ آندیا کاویانی گوهر خیزی/ شیرین اردشیریان شریف آبادی/ افروز سهرابی/ ماهک خسروی/ پارمیدا پاکسرشت/ آیدا نجمی/ آیناز دانشزاد

والیبال آقایان بزرگسالان

مقام سوم:

تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: ناهید نیکدین

مربی: تریتی ضیاتبری

بازیکنان: آبتین زند خاوری/ پویان آبادیان/ فرشاد کاویانی/ رامتین زندخاوری/ بابک نیکدین/ مهربرزین رستمی عصر آبادی/ آرش غیبی/ کیوان بختیاری/ آریابرزن غیبی/ مهرشاد بختیاری

مقام دوم:

تیم: باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست: بهرام باستانی

مربی: آرمان لریان

بازیکنان: آرمان جمشیدی کلانتری/ شایان شش برادران/ بیژن بهشاد/ جهانگیر کدخدایان/ هومن آبیاری/ پویان زندیان/ مهران منوچهری کلانتری/ هوشنگ یزدانی/ پارسا تیراندازی/ پوریا منوچهری کلانتری/ مهرنام شهریاری/ شادمهر یزدانی بیوکی

مقام نخست:

تیم: پارسیان

سرپرست: بهروز نجمی

مربی: فرزاد نوذری

بازیکنان: آرش سهرابی/ فرشاد جمشیدی/ رامتین مهربان شهریاری/ پویان دمهری/ بهنام مهری حسن آباد/ کوروش فرودی/ اشکان نجمی زاده/ وسپان کدخدا/ فرشاد خدادادی/ شروین کاووسی زین آباد

تیم اخلاق والیبال: تیم آدریان

سرپرست: آرمین بهبودی

 

رده نونهالان کرال سینه شنا بانوان:

نفر سوم: بنیتا جهانی

نفر دوم: ساینا منوچهری کلانتری

نفر نخست: پادینا بهرامی فر

رده بزرگسالان کرال سینه شنا بانوان:

نفر سوم: نیلوفر فلفلی

نفر دوم: رائیتی بهبودی

نفر نخست: پرنیان خرمی

 

رده بزرگسالان مختلط شنا بانوان:

نفر سوم: فیروزه منوچهری

نفر دوم: رائیتی بهبودی

نفر نخست: پرنیان خرمی

رده نونهالان کرال پشت شنا بانوان:

 نفر سوم: بنیتا جهانی

نفر دوم: پادینا بهرامی فر

نفر اول: ساینا منوچهری کلانتری

شرکت‌کنندگان شایسته تقدیر شنا بانوان:

دلسا ساسانی/ راییتی گشتاسبی/ نگار باستانی

 

رده نونهالان کرال سینه شنا آقایان؛

نفر سوم: آرین فرودی

نفر دوم: سپهراد بزرگی چم

نفر نخست: سپندار کاویانی جوپاری

رده نوجوانان کرال سینه شنا آقایان:

نفر سوم: رهام بهبودی

نفر دوم: هیراد بزرگی

نفر نخست: رایومند گشتاسبی

رده بزرگسالان کرال سینه شنا آقایان:

نفر سوم: شایان برومندراد

نفر دوم: شهنام فرهادیان

نفر نخست: شهاب فرهادیان

رده نونهالان قورباغه شنا آقایان:‌

نفر دوم: سپهراد بزرگی چم

نفر نخست: سپندار کاویانی جوپاری

رده مختلط نوجوانان شنا آقایان:

نفر سوم: رهام بهبودی

نفر دوم: هیراد بزرگی

نفر نخست: رایومند گشتاسبی

رده بزرگسالان مختلط شنا آقایان:

نفر سوم: شایان برومندراد

نفر دوم: شهنام فرهادیان

نفر نخست: شهاب فرهادیان

رده سرعت بانوان دوومیدانی:

نفر سوم: متسا رستمی

نفر دوم: پرنیان کوکلری

نفر نخست: بهاره خسرویانی

 

رده سرعت آقایان دوومیدانی:

نفر سوم: کاویان گشتاسبی

نفر دوم: نیما کیخسروان

نفر نخست: شادمهر یزدانی

رده استقامت بانوان دوومیدانی:

نفر سوم: آرنیکا جهانی

نفر دوم: متسا رستمی

نفر نخست: پرنیان کوکلری

 

رده استقامت آقایان دوومیدانی:

نفر سوم: آرش نجمی

نفر دوم: شایان خادمی کلانتری

نفر نخست: شادمهر یزدانی

 

رده سرعت بانوان نونهالان دوومیدانی:

نفر سوم: راسپینا بهمردی

نفر دوم: هستی نیکفام

نفر نخست: شیدا مزداپور

 

رده سرعت آقایان نونهالان دوومیدانی:

نفر سوم: ورهرام کاویانی

نفر دوم: فرزام مهر خداوندی

نفر نخست: هیربد نیکفام

کوچک‌ترین شرکت‌کنندگان دو و میدانی:

آرنیکا جهانی/ آتوسا بهمردی کلانتری/ رویسا افشاری علی آباد

با سپاس از همراهی یسنا بهمردی برای داوری دو و میدانی.

رده بانوان فوتسال:

جایگاه سوم:

تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: ناهید نیکدین

مربی: امید شهریاری

بازیکنان: دنیا نوشادی/ هلنا گشتاسبیان/ مهرتاج قاضی گری/ هلیا گشتاسبیان/ پارمیدا زنده نوش/ دنیا گشتاسیان/ شبنم شهروان/ آیلین سروشیانی/ چیستا فروهری/ یوهیرا گشتاسیان/ مهرآفرین عصر آبادی/ هدیهوهمنی

جایگاه دوم:

تیم: سیندخت ب

سرپرست: بانو قدیر

مربی: سیاوش ساسانی

بازیکنان: موژان فریدونی/ آتریا ساسانی/ فرین فرامرزیان شریف آبادی/ متسا رستمی عصر آبادی/ لیدا گوهر بخش/ مهیندخت پور اسفندیاری چم/ پوروچیستا رستمی/ میترا خسرویانی

جایگاه نخست:

تیم: کانون دانشجویان زرتشتی

سرپرست: آتوسا ایزد

مربی: آرش رستمی

بازیکنان: بهاره خسرویانی/ پارمیدا شاه بهرامی/ آتریا افشاری علی آباد/ یکتا مهربانی/ یسنا بهمردی کلانتری/ آتریا مهربد/ دیبا خدایی/ فریماه فروغی/ دنیا رستگاری/ پارمیس پور اسفندیاری/ آویسا باستانی نژاد

رده آقایان نونهالان فوتسال:

جایگاه سوم مشترک:

تیم: آرمان تفت و توابع۲

سرپرست: مازیار پور رستمی

مربی: نیما استاد

بازیکنان: ورهرام کاویانی/ اردشیر نریمان/ رامبد شهریار پور/ مهرسام وحیدی/ آرتین نمیرانیان/ رهام خدادادی/ پارسا نامداریان/ رادین خسرویانی/ بهراد مژگانی/ سام افشاری

جایگاه سوم مشترک:

تیم: آرمان تفت و توابع۳

سرپرست: مازیار پور رستمی

مربی: آرش رستمی

بازیکنان: فریدون خسرویانی/ سام نژادکی/ آریا جهانی/ رادمهر مرادیان/ بردیا یزدانی بیوگی/ سپنتا جهان بخشی/ بهراد بختیار/ فربد فرهی فر/ پویا غیبی/ فراز فرهی فر/ رادین مرادیان

جایگاه دوم:

تیم:  باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: آناهیتا کاویانی

مربی: امید شهریاری

بازیکنان: فردین فلاحتی/ شاهین زنده نوش/ نیما نوذری/ آرتین سروشیانی/ آیریک خداداد کوچکی/ آرتین زنده نوش/ داریوش نوذری/ مهرشاد پیلتن/ شادمهر رستمی/ پارسا کشاورزیان

جایگاه نخست:

تیم: آرمان تفت و توابع ۱

سرپرست: مازیار پور رستمی

مربی: آرش رستمی

بازیکنان: هیربد نیکفام/ برسام جهانی/ فرزاد کیانزاد/ بهشاد باستانی/ سپندار کاویانی/ سپنتا جاودانی/ رایان کاووسی/ بهراد ساسانی/ فرزام مهر خداوندی/ رادین رستمی

رده آقایان بزرگسالان فوتسال:

جایگاه سوم:

تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: فرشید بختیاری

مربی: امید شهریاری

بازیکنان: آرشام گشتاسیان/ پشوتن مهران/ آرش فرودی/ خشایار کاویانی/ ونداد غیبی/ پارسا پیلتن/ آریومن فروهری/ آیدین سروشیانی/ آرین سروشیانی/ پوریا نوشادی/ سروش خادمی شریف آباد/ آرش غیبی

جایگاه دوم:

تیم: آرمان تفت و توابع ۱

سرپرست: کوروش ساسانی

مربی: کوروش ساسانی

بازیکنان: اردشیر ساسانی/ فرزاد جهانی/ نیما استاد/ شایان افشاری/ هومن فرازیان/ آرش رستمی/ شروین ارغوانی/ پوریا پوروشسب

جایگاه نخست:

تیم: دوستان

سرپرست: مهرشاد پورسرخ آبی

مربی: مهربان آذرمنش

بازیکنان: رستم عادل/ آرش بختیاری/ ارشا خوشرو/ پیمان شهریاری/ سینا نجاری کلانتری/ مهرداد فرهادی/ پیام افشاری علی آباد/ فرزین فرهادیه/ رشید ذهبی

آقای گل نونهالان: آرتین سروشیان

آقای گل بزرگسالان: شروین ارغوانی

استقامت آقایان نوجوانان دوچرخه‌سواری:

مقام دوم: جاوید افشاری

مقام نخست: فرزاد کیانزاد

استقامت آقایان بزرگسالان دوچرخه‌سواری:

مقام سوم: اردشیر ستودیان

مقام دوم: ایزد مهر چمی

مقام نخست: رستم نمیری

تایم تریل سرعت آقایان (نونهالان- نوجوانان) دوچرخه‌سواری:

مقام سوم: سوشیانت ترکی شریف آباد

مقام دوم: جاوید افشاری

مقام نخست: فرزاد کیانزاد

تایم تریل سرعت آقایان (بزرگسالان) دوچرخه‌سواری:

مقام سوم: رستم نمیری

مقام دوم: کامیار فرزانه

مقام نخست: ایزد مهر چمی

تایم تریل سرعت بانوان (بزرگسالان) دوچرخه‌سواری:

مقام سوم: سروناز پارسی مهر

مقام دوم: پریناز پارسی مهر

مقام نخست: فریماه خاوریان

با سپاس از عزیزانی که در داوری رشته دوچرخه سواری ما را یاری کردند:

جناب آقای مهرداد صفر زاده/جناب آقای مصطفی پناهی/ سرکار خانم مریم زمانی/ سرکار خانم الناز حداد/ جناب آقای محمد رضا طریحی

تنیس روی میز بانوان

مقام سوم: آرمیتا زره پوش

مقام دوم: ترانه روشنفر

مقام نخست: پارمیدا زنده نوش

تنیس روی میز آقایان رده نونهالان:

مقام سوم: هیربد نیکفام

مقام دوم: فرزام مهر خداوندی

مقام نخست: آراد جاماسیان مبارکه

تنیس روی میز آقایان رده نوجوانان:

مقام سوم: ماهان بمانی

مقام دوم: آرشام نوایزدان

مقام نخست: آرتین شهریاری

تنیس روی میز آقایان رده بزرگسالان:

مقام سوم: شادمهر یزدانی بیوکی

مقام دوم: مهرداد پولادی

مقام نخست: سهراب ویرابی

تنیس روی میز رده دوبل نوجوانان:

مقام سوم: ارشیا نمیری – راستین دبستانی

مقام دوم: فرزام مهر خداوندی- هیربد نیکفام

مقام نخست: ماهان بمانی- آرتین شهریاری

تنیس روی میز رده دوبل بزرگسالان:

مقام سوم: مهرداد پولادی – پیمان جهانگیری

مقام دوم: سهراب ویرابی – رستم سامیا کلانتری

مقام نخست: پرهام سلامت – ماهان خرمزاد

تنیس روی میز رده دوبل میکس:

مقام سوم: آرش فرودی – پارمیدا زنده نوش

مقام دوم: شهرزاد ماندگاریان – مهرداد پولادی

مقام نخست: پیمان جهانگیری- آرمیتا زره پوش

با تشکر از جناب آقای مهرداد پولادی برای تعلیم بازیکنان رده نونهالان

برگزیدگان و تقدیر شوندگان جام ۴۰

– صعود گروه کوهنوردان زرتشتیان تهران به یاد جانباختگان زرتشتی با حضور ۱۳ تن از کوهنوردان زرتشتی:

خانم‌ها:

شهین شیرمردی/ جمیله دلگشا/کتایون فلاحت/ میترا گوشنی/ مژگان مژگانی/ نوشین فرودی/ آزیتا اخترخاوری/ فیروزه ماوندادی

آقایان:

بهزاد ماندگاریان/ رستم فره وشی/ سهراب جمشیدی/ کوروش بلندی

به سرپرستی سیروس مندگاری

-بی شک برگزاری این پیکارهای پرافت و خیز امکانپذیر نبود مگر با همکاری اورژانس تهران که جناب آقای رحمان بابا خانی که به عنوان تکنسین اورژانس به همراه آمبولانس در تمام طول برگزاری مسابقات در ماکار تهرانپارس حضور داشتند.

همچنین از جناب آقای میر حسن رهنما، مدرس و عضو داوطلب هلال احمر منطقه ۶ که در برگزاری کلاس کمک‌های اولیه جهت آمادگی امدادگران جام ۴۰ همکاری نمودند، کمال تشکر و سپاسگزاری را داریم.

سپاسگزاریم از جناب اقای دکتر خورشیدیان و داروخانه خورشیدیان که با تامین دارو در جهت امدادرسانی به شرکت کنندگان جام ۴۰ یاری‌گرمان بودند.

-باسپاس فراوان از داورانی که ما را بدون هیچ چشم داشتی در رشته والیبال همراهی کردند:

هومن آبیاری/ پدرام نجمی/ آرمان لریان/ مهرشاد بختیاری/ پدرام مژگانی/ پریناز مهران/ آتوسا بهرامی/ مهران منوچهری/ آرمان جمشیدی/ کوروش فرودی/ شهرام پوردهی/ فرزاد نوذری

-سپاس  فراوان از داورانی که بدون هیچ چشم داشتی ما را در رشته بسکتبال همراهی نمودند:

آرین مهربد/ بردیا آریانفر/ سپهر خسرویانی/ فرزین دستان/ پدرام مژگانی/ ارشیا آتشبند/ کامیاب باستانی/ رستم خلیلی/ فرامرز اختیاری/ رامین دمهری/ کامران رستمی

-باسپاس فراوان از داورانی که ما را در رشته فوتسال همراهی کردند:

محمد داوود پور/ محمد عطایی/ محمد جواد مداح/ مجتبی کامرانی/ نیما خان احمدی/ مجید فراهانی/ یاسر همرنگ

– برنده بازی داژبال رده آقایان نوجوانان:

تیم: آزادی

بازیکنان: آرش نجمی/ پارسا باستانی نژاد/ مازیار خسرویانی/ مهرداد باستانی/ شایان یزد گردی

– برنده بازی داژبال رده آقایان بزرگسالان:

تیم: بانو

بازیکنان: گودرز خادمی/ خسرو خادمی/ مهران منوچهری/ کیارش شهریاری/ سپهر جمشیدی/ کارن نمیری

– برنده بازی داژبال رده بانوان:

تیم: دینامیت

بازیکنان: ماهک خسروی/ یکتا مهربانی/ پارمیدا پاکسرشت/ دیانا نجمی/ مانترا نمیرانیان/ آیناز نوایزدان

تقدیر از عزیزانی که ما را در بخش فرهنگی و ورزشی همراهی کردند:

جناب آقای پیمان جهانگیری/ سرکار خانم پریناز ایزدی

رده نونهالان بدمینتون بانوان:

نفر سوم: پادینا پاکسرشت

نفر دوم: هودانوش نمیرانیان

نفر نخست: آتوسا بهمردی کلانتری

رده نوجوانان بدمینتون بانوان:

نفر سوم: ستاره فره وشی

نفر دوم: پردیس بلیوان

نفر نخست: فرین یگانگی

رده بزرگسالان بدمینتون بانوان:

نفر سوم: نازگل مالی

نفر دوم: آترم بهمردی کلانتری

نفر نخست: مهرنوش موبد

رده نوجوانان بدمینتون آقایان:

نفر سوم: سام سلامت

نفر دوم: پارسا شهزادی

نفر نخست: سپنتا رستم فرودی

  رده بزرگسالان بدمینتون آقایان:

نفر سوم: فرشاد کاویانی

نفر دوم: فرشاد خدادادی

نفر نخست: فرزین رستم عصر آبادی

رده دوبل میکس بدمینتون:

نفرات سوم: آترم بهمردی کلانتری – شروین کاووسی زین آباد

نفرات دوم: مهرنوش موبد – پیمان گشتاسبی

نفرات نخست: رومینا زره پوش – فرشاد خدادادی

عزیزانی که ما را در برگزاری دوبل نمایشی بدمینتون همراهی کردند:

همایون مبارکه/ کیارش شهریاری/ فرزین رستمی/ پویان دمهری/ فرنام ایرجی/ پیمان گشتاسبی/ بردیا باستانی/ پارسا دهنوی

بازیکنان اخلاق:

بیتا باستانی اله آبادی/ بنیتا جهانی

بسکتبال بانوان:

مقام سوم:

تیم: یاران گیو

سرپرست: ترانه سرایی

مربی: بابک سلامتی

بازیکنان: چیستا سلامتی/ روژان عقیلی نژاد/ پانیذ فرهی یزدی/ نیوشا باستانی/ مانترا خسرویانی/ راسپینا بهمردی/ویستا سلامتی شریف آباد/ شیدا مزداپور/ آریانا کشاورزی/ آریانا رستمی عصر آبادی/ آترین مذکوری

مقام دوم:

تیم: فروهر ۲

سرپرست: شهرام خسرویانی

مربی: رشید ذهبی

بازیکنان: نیکا کیخان زاده/ نیکی کیخان زاده/ وستا زند خاوری/ نازنین بیژنی/ بهاره خسرویانی/ کتایون شاه گشتاسبی

مقام نخست:

تیم: فروهر ۱

سرپرست: اردشیر اورمزدی

مربی: خداداد خرم شاهی

بازیکنان: نگین پشوتن/ رائیتی وجدانی/ آتریا ساسانی/ موژان فریدونی/ فرانک لر کلانتری/ تینا فرامرزی

بسکتبال آقایان

مقام سوم:

تیم: پیشکسوتان تهران و یزد

سرپرست: بهرام باستانی

مربی: آرمین بهبودی

بازیکنان: آبتین بهبودی/ رستم نامداری/ فربد نمیرانیان/ اشکان نمیرانیان/ سامیا آذرگشاسبی/ بابک خداپرستی/ شاهین سبزه/ آبتین آذرگشاسبی/ رامین پای سروی/ آرین کاووسی/ کامران رستمی/ فرزاد نمیرانیان

مقام دوم:

تیم: سازمان و باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست: بهرام باستانی

مربی: فربد نمیرانیان

بازیکنان: کامشاد باستانی/ مهرنام شهریاری/ مهرنام نیکجو/ کامیاب باستانی/ پویا برابری/ سهراب هیربد/ دانا آتشبند/ رادمهر کاویانی پور/ کیوان کیانی/ پدرام مژگانی/ رادمان ایرانی

مقام نخست:

تیم: یاران مازیار (نرسی آباد)

سرپرست: کوروش نوایزدان

مربی: آرش اردشیری یزدی

بازیکنان: آرش اردشیری یزدی/ رستم فلفلی/ شادمهر نوایزدان/ ارشیا آتشبند/ آرمین یزدانی بیوکی/ فرشید بلیوان/ سام فلفلی/ رشید تیراندازی/ ساسان فلامرزیان شریف آباد/ ایرج یکتایی فرد/ سیروس مژگانی/ بهرام هنرکار

بسکتبال ۳نفره آقایان

مقام سوم:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان تهران D

سرپرست: بیتا کاجیان

مربی: بهروز کاویانی جوپاری

بازیکنان: شهراد رشیدی/ اشا رستمی فرودی/ سپندار کاویانی جوپاری/ سیاوش جمشیدی کلانتری

مقام دوم:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان تهران C

سرپرست: بهرام جاودانی

مربی: آبتین بهبودی

بازیکنان: سوشیانت خداپرستی/ آرتین نمیرانیان/ رادین رستمی عصر آبادی/ سپنتا جاودانی/ رادمان دینیاریان

مقام نخست:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان تهران F

سرپرست: سیاوش ساسانی

مربی: متسا رستمی

بازیکنان: بهراد ساسانی/ ورهرام کاویانی جوپاری/ پارسا نامداریان/ فرزاد کیانزاد/ مهیار دهنادی/

بسکتبال ۳نفره بانوان

مقام سوم:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان C

سرپرست: ستاره جمشیدی

مربی: ارغوان ضیاتبری

بازیکنان: بیتا باستانی اله آبادی/ رونیکا عزتی/ آدرینا مهربانی/ رونیکا عقیلی نژاد/ هستی استاد مهری

مقام دوم:

تیم: مدرسه بسکتبال زرتشتیان تهران B

سرپرست: فرزاد نمیرانیان

مربی: خانم دلشاد جوانمردی

بازیکنان: آرنیکا جهانی/ آوینا جهانی/ بنیتا جهانی/ ویانا دمهری

مقام نخست:

تیم: یاران گیو

سرپرست: ترانه سرایی

مربی: بابک سلامتی

بازیکنان: سارینا آزادگانیان/ دیبا بابکان/ دیانا فرودی/ ستاره سیستانی

شطرنج

رده نونهالان

نفر سوم: آرمان فرودیان

نفر دوم: رادمهر رستمی

نفر نخست: فردین فلاحتی

رده نوجوانان

نفر سوم: آریان باوفا

نفر دوم: مزدا فروهری

نفر نخست: آریا گشسبی

رده بزرگسالان

نفر سوم: دادمهر زندیان

نفر دوم: آبتین بهمردی کلانتری

نفر نخست: متین مژگانی

 

رده بلیتس

نفر سوم: آریان باوفا

نفر دوم: آبتین بهمردی

نفر نخست: یکتا مهربانی

رده دوبل

نفر سوم: زرتشت پوروشسب – سوشیانت پوروشسب

نفر دوم: متین مژگانی – آرین بمانی

نفر نخست: یکتا مهربانی – پارسا فرودی

رده مطرنج

نفر سوم: آرتین هوشنگی

نفر دوم: متین مژگانی

نفر نخست: سوشیانت پوروشسب

 

کوچک‌ترین شرکت‌کننده مسابقات شطرنج:

آرسین فرودی قاسم آبادی

والیبال بانوان بزرگسالان

مقام سوم:

تیم: بانو

سرپرست: بهروز کاویانی جوپاری

مربی: رامین ستوده نیا

بازیکنان: نسیم نجاری کلانتری/ نازنین نجاری کلانتری/ یسنا بهمردی کلانتری/ مهرنواز جمشیدی کلانتری/ دلنواز جمشیدی کلانتری/ ستاره جمشیدی کلانتری/ آزیتا پشوتنی/ نیوشا نمیرانیان/ افسون جمشیدی مبارکه/ پری بانو خسروی/ مهسا نیکدین/ فرنوش خسروی شریف آبادی

مقام دوم:

تیم: فروهر

سرپرست: شهرام خسرویانی

مربی: حمیرا بندگانیان

بازیکنان: شقایق یگانه/ شیرین اردشیریان شریف آبادی/ نوشین فلفلی/ آتوسا بهرامی/ مهرنوش کاویانی گوهر خیزی/ پریسا استقامت راد/ یاسمن سلامتی شریف آباد/ ماندانا فرامرزی/ متسا رستمی عصر آبادی/ آرویس زندیان/ راشین جهانگیری/ نوشین شهریاری شریف آباد

مقام نخست:

تیم: یاران آرمین (ب)

سرپرست: شبنم پوردهی

مربی: شهرام پوردهی

بازیکنان: پرنیان کوکلری/ پریسا کوکلری/ ساناز خسروان/ مهتاب گشتاسبی/ پریناز مهران/ آندیا کاویانی گوهر خیزی/ شیرین اردشیریان شریف آبادی/ افروز سهرابی/ ماهک خسروی/ پارمیدا پاکسرشت/ آیدا نجمی/ آیناز دانشزاد

والیبال آقایان بزرگسالان

مقام سوم:

تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: ناهید نیکدین

مربی: تریتی ضیاتبری

بازیکنان: آبتین زند خاوری/ پویان آبادیان/ فرشاد کاویانی/ رامتین زندخاوری/ بابک نیکدین/ مهربرزین رستمی عصر آبادی/ آرش غیبی/ کیوان بختیاری/ آریابرزن غیبی/ مهرشاد بختیاری

مقام دوم:

تیم: باشگاه جوانان زرتشتی یزد

سرپرست: بهرام باستانی

مربی: آرمان لریان

بازیکنان: آرمان جمشیدی کلانتری/ شایان شش برادران/ بیژن بهشاد/ جهانگیر کدخدایان/ هومن آبیاری/ پویان زندیان/ مهران منوچهری کلانتری/ هوشنگ یزدانی/ پارسا تیراندازی/ پوریا منوچهری کلانتری/ مهرنام شهریاری/ شادمهر یزدانی بیوکی

مقام نخست:

تیم: پارسیان

سرپرست: بهروز نجمی

مربی: فرزاد نوذری

بازیکنان: آرش سهرابی/ فرشاد جمشیدی/ رامتین مهربان شهریاری/ پویان دمهری/ بهنام مهری حسن آباد/ کوروش فرودی/ اشکان نجمی زاده/ وسپان کدخدا/ فرشاد خدادادی/ شروین کاووسی زین آباد

تیم اخلاق والیبال: تیم آدریان

سرپرست: آرمین بهبودی

 

رده نونهالان کرال سینه شنا بانوان:

نفر سوم: بنیتا جهانی

نفر دوم: ساینا منوچهری کلانتری

نفر نخست: پادینا بهرامی فر

رده بزرگسالان کرال سینه شنا بانوان:

نفر سوم: نیلوفر فلفلی

نفر دوم: رائیتی بهبودی

نفر نخست: پرنیان خرمی

 

رده بزرگسالان مختلط شنا بانوان:

نفر سوم: فیروزه منوچهری

نفر دوم: رائیتی بهبودی

نفر نخست: پرنیان خرمی

رده نونهالان کرال پشت شنا بانوان:

 نفر سوم: بنیتا جهانی

نفر دوم: پادینا بهرامی فر

نفر اول: ساینا منوچهری کلانتری

شرکت‌کنندگان شایسته تقدیر شنا بانوان:

دلسا ساسانی/ راییتی گشتاسبی/ نگار باستانی

 

رده نونهالان کرال سینه شنا آقایان؛

نفر سوم: آرین فرودی

نفر دوم: سپهراد بزرگی چم

نفر نخست: سپندار کاویانی جوپاری

رده نوجوانان کرال سینه شنا آقایان:

نفر سوم: رهام بهبودی

نفر دوم: هیراد بزرگی

نفر نخست: رایومند گشتاسبی

رده بزرگسالان کرال سینه شنا آقایان:

نفر سوم: شایان برومندراد

نفر دوم: شهنام فرهادیان

نفر نخست: شهاب فرهادیان

رده نونهالان قورباغه شنا آقایان:‌

نفر دوم: سپهراد بزرگی چم

نفر نخست: سپندار کاویانی جوپاری

رده مختلط نوجوانان شنا آقایان:

نفر سوم: رهام بهبودی

نفر دوم: هیراد بزرگی

نفر نخست: رایومند گشتاسبی

رده بزرگسالان مختلط شنا آقایان:

نفر سوم: شایان برومندراد

نفر دوم: شهنام فرهادیان

نفر نخست: شهاب فرهادیان

رده سرعت بانوان دوومیدانی:

نفر سوم: متسا رستمی

نفر دوم: پرنیان کوکلری

نفر نخست: بهاره خسرویانی

 

رده سرعت آقایان دوومیدانی:

نفر سوم: کاویان گشتاسبی

نفر دوم: نیما کیخسروان

نفر نخست: شادمهر یزدانی

رده استقامت بانوان دوومیدانی:

نفر سوم: آرنیکا جهانی

نفر دوم: متسا رستمی

نفر نخست: پرنیان کوکلری

 

رده استقامت آقایان دوومیدانی:

نفر سوم: آرش نجمی

نفر دوم: شایان خادمی کلانتری

نفر نخست: شادمهر یزدانی

 

رده سرعت بانوان نونهالان دوومیدانی:

نفر سوم: راسپینا بهمردی

نفر دوم: هستی نیکفام

نفر نخست: شیدا مزداپور

 

رده سرعت آقایان نونهالان دوومیدانی:

نفر سوم: ورهرام کاویانی

نفر دوم: فرزام مهر خداوندی

نفر نخست: هیربد نیکفام

کوچک‌ترین شرکت‌کنندگان دو و میدانی:

آرنیکا جهانی/ آتوسا بهمردی کلانتری/ رویسا افشاری علی آباد

با سپاس از همراهی یسنا بهمردی برای داوری دو و میدانی.

رده بانوان فوتسال:

جایگاه سوم:

تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: ناهید نیکدین

مربی: امید شهریاری

بازیکنان: دنیا نوشادی/ هلنا گشتاسبیان/ مهرتاج قاضی گری/ هلیا گشتاسبیان/ پارمیدا زنده نوش/ دنیا گشتاسیان/ شبنم شهروان/ آیلین سروشیانی/ چیستا فروهری/ یوهیرا گشتاسیان/ مهرآفرین عصر آبادی/ هدیهوهمنی

جایگاه دوم:

تیم: سیندخت ب

سرپرست: بانو قدیر

مربی: سیاوش ساسانی

بازیکنان: موژان فریدونی/ آتریا ساسانی/ فرین فرامرزیان شریف آبادی/ متسا رستمی عصر آبادی/ لیدا گوهر بخش/ مهیندخت پور اسفندیاری چم/ پوروچیستا رستمی/ میترا خسرویانی

جایگاه نخست:

تیم: کانون دانشجویان زرتشتی

سرپرست: آتوسا ایزد

مربی: آرش رستمی

بازیکنان: بهاره خسرویانی/ پارمیدا شاه بهرامی/ آتریا افشاری علی آباد/ یکتا مهربانی/ یسنا بهمردی کلانتری/ آتریا مهربد/ دیبا خدایی/ فریماه فروغی/ دنیا رستگاری/ پارمیس پور اسفندیاری/ آویسا باستانی نژاد

رده آقایان نونهالان فوتسال:

جایگاه سوم مشترک:

تیم: آرمان تفت و توابع۲

سرپرست: مازیار پور رستمی

مربی: نیما استاد

بازیکنان: ورهرام کاویانی/ اردشیر نریمان/ رامبد شهریار پور/ مهرسام وحیدی/ آرتین نمیرانیان/ رهام خدادادی/ پارسا نامداریان/ رادین خسرویانی/ بهراد مژگانی/ سام افشاری

جایگاه سوم مشترک:

تیم: آرمان تفت و توابع۳

سرپرست: مازیار پور رستمی

مربی: آرش رستمی

بازیکنان: فریدون خسرویانی/ سام نژادکی/ آریا جهانی/ رادمهر مرادیان/ بردیا یزدانی بیوگی/ سپنتا جهان بخشی/ بهراد بختیار/ فربد فرهی فر/ پویا غیبی/ فراز فرهی فر/ رادین مرادیان

جایگاه دوم:

تیم:  باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: آناهیتا کاویانی

مربی: امید شهریاری

بازیکنان: فردین فلاحتی/ شاهین زنده نوش/ نیما نوذری/ آرتین سروشیانی/ آیریک خداداد کوچکی/ آرتین زنده نوش/ داریوش نوذری/ مهرشاد پیلتن/ شادمهر رستمی/ پارسا کشاورزیان

جایگاه نخست:

تیم: آرمان تفت و توابع ۱

سرپرست: مازیار پور رستمی

مربی: آرش رستمی

بازیکنان: هیربد نیکفام/ برسام جهانی/ فرزاد کیانزاد/ بهشاد باستانی/ سپندار کاویانی/ سپنتا جاودانی/ رایان کاووسی/ بهراد ساسانی/ فرزام مهر خداوندی/ رادین رستمی

رده آقایان بزرگسالان فوتسال:

جایگاه سوم:

تیم: باشگاه اردشیر همتی کرمان

سرپرست: فرشید بختیاری

مربی: امید شهریاری

بازیکنان: آرشام گشتاسیان/ پشوتن مهران/ آرش فرودی/ خشایار کاویانی/ ونداد غیبی/ پارسا پیلتن/ آریومن فروهری/ آیدین سروشیانی/ آرین سروشیانی/ پوریا نوشادی/ سروش خادمی شریف آباد/ آرش غیبی

جایگاه دوم:

تیم: آرمان تفت و توابع ۱

سرپرست: کوروش ساسانی

مربی: کوروش ساسانی

بازیکنان: اردشیر ساسانی/ فرزاد جهانی/ نیما استاد/ شایان افشاری/ هومن فرازیان/ آرش رستمی/ شروین ارغوانی/ پوریا پوروشسب

جایگاه نخست:

تیم: دوستان

سرپرست: مهرشاد پورسرخ آبی

مربی: مهربان آذرمنش

بازیکنان: رستم عادل/ آرش بختیاری/ ارشا خوشرو/ پیمان شهریاری/ سینا نجاری کلانتری/ مهرداد فرهادی/ پیام افشاری علی آباد/ فرزین فرهادیه/ رشید ذهبی

آقای گل نونهالان: آرتین سروشیان

آقای گل بزرگسالان: شروین ارغوانی

استقامت آقایان نوجوانان دوچرخه‌سواری:

مقام دوم: جاوید افشاری

مقام نخست: فرزاد کیانزاد

استقامت آقایان بزرگسالان دوچرخه‌سواری:

مقام سوم: اردشیر ستودیان

مقام دوم: ایزد مهر چمی

مقام نخست: رستم نمیری

تایم تریل سرعت آقایان (نونهالان- نوجوانان) دوچرخه‌سواری:

مقام سوم: سوشیانت ترکی شریف آباد

مقام دوم: جاوید افشاری

مقام نخست: فرزاد کیانزاد

تایم تریل سرعت آقایان (بزرگسالان) دوچرخه‌سواری:

مقام سوم: رستم نمیری

مقام دوم: کامیار فرزانه

مقام نخست: ایزد مهر چمی

تایم تریل سرعت بانوان (بزرگسالان) دوچرخه‌سواری:

مقام سوم: سروناز پارسی مهر

مقام دوم: پریناز پارسی مهر

مقام نخست: فریماه خاوریان

با سپاس از عزیزانی که در داوری رشته دوچرخه سواری ما را یاری کردند:

جناب آقای مهرداد صفر زاده/جناب آقای مصطفی پناهی/ سرکار خانم مریم زمانی/ سرکار خانم الناز حداد/ جناب آقای محمد رضا طریحی

تنیس روی میز بانوان

مقام سوم: آرمیتا زره پوش

مقام دوم: ترانه روشنفر

مقام نخست: پارمیدا زنده نوش

تنیس روی میز آقایان رده نونهالان:

مقام سوم: هیربد نیکفام

مقام دوم: فرزام مهر خداوندی

مقام نخست: آراد جاماسیان مبارکه

تنیس روی میز آقایان رده نوجوانان:

مقام سوم: ماهان بمانی

مقام دوم: آرشام نوایزدان

مقام نخست: آرتین شهریاری

تنیس روی میز آقایان رده بزرگسالان:

مقام سوم: شادمهر یزدانی بیوکی

مقام دوم: مهرداد پولادی

مقام نخست: سهراب ویرابی

تنیس روی میز رده دوبل نوجوانان:

مقام سوم: ارشیا نمیری – راستین دبستانی

مقام دوم: فرزام مهر خداوندی- هیربد نیکفام

مقام نخست: ماهان بمانی- آرتین شهریاری

تنیس روی میز رده دوبل بزرگسالان:

مقام سوم: مهرداد پولادی – پیمان جهانگیری

مقام دوم: سهراب ویرابی – رستم سامیا کلانتری

مقام نخست: پرهام سلامت – ماهان خرمزاد

تنیس روی میز رده دوبل میکس:

مقام سوم: آرش فرودی – پارمیدا زنده نوش

مقام دوم: شهرزاد ماندگاریان – مهرداد پولادی

مقام نخست: پیمان جهانگیری- آرمیتا زره پوش

با تشکر از جناب آقای مهرداد پولادی برای تعلیم بازیکنان رده نونهالان

پدیده تنیس روی میز: ستاره سیستانی

پدیده تنیس روی میز: ستاره سیستانی