آموزشی

گزارشی از جشن معرفی نودانشجویان ورودی ۱۴۰۰

۲۹ مهرماه ۱۴۰۰ ساعت ۱۸ در صفحه اینستاگرام کانون دانشجویان زرتشتی، جشن معرفی نودانشجویان ورودی ۱۴۰۰ برگزار شد.
این جشن با خواندن سروده‌هایی از گات‌ها اغاز گردید و در ادامه این برنامه ویدیوی خوش‌آمدگویی به نودانشجویان عزیز نمایش داده شد.

سپس دبیر کانون دانشجویان زرتشتی، جناب آقای شهاب فرهادیان سخنرانی کردند و در ادامه جناب آقای دکتر اسفندیار اختیاری به سخنرانی پرداختند.

 

علاوه بر معرفی نودانشجویان برنامه‌های دیگر این جشن عبارت بودند از :

  • پخش چالش‌های ارسالی توسط نودانشجویان

(چالش‌ها، شامل سوالاتی بودند که از نودانشجویان پرسیده شده‌ بود و آن‌ها در قالب ویدئو پاسخ‌های خود را ارسال کرده بودند.)

  • فیلمی با صدای هموندان کانون دانشجویان زرتشتی که در آن از حس و تجربیات خود به نودانشجویان عزیز گفته بودند.
  • نواختن ساز توسط هموندان کانون
  • مسابقه با نودانشجویان عزیز (مسابقه‌ی حدس آهنگ برعکس توسط نودانشجویان علاقمند)
  • معرفی و تبلیغ دیگر برنامه‌های کانون همچون جشنواره‌ی موسیقی، فستیوال بازی‌های ویدیویی و رقابتی و همایش علمی

 

  • و در آخر رژه پایانی

 

لازم به ذکر است به دلیل مشکلات پیش آمده در به‌روزرسانی برنامه‌ی اینستاگرام، پخش برنامه با مشکلاتی روبه‌رو شد که به خاطر این مشکل از شما بینندگان گرامی پوزش می‎طلبیم. همچنین تلاش می‌کنیم تا هر چه سریع‌تر فیلم برنامه را در این صفحه‌ی اینستاگرام کانون بارگذاری نماییم.

 

گفتنی‌ است معرفی نودانشجویان در قالب ویدیو و با ذکر نام و نام خانوادگی، رشته‌ی قبولی و دانشگاهشان توسط خودشان صورت گرفت. که در زیر اسامی این عزیزان را مشاهده می‌نماییم:

کارشناسی :

پوریا پوروشسب: رشته حسابداری دانشگاه سراسری خوارزمی
سپهر میزانیان: رشته مهندسی کامپیوتر دانشگاه صنعتی شریف
پدرام فیروزبخش: رشته دامپزشکی دانشگاه تهران
آرین تیمساری: رشته مهندسی عمران دانشگاه صنعتی شریف
سروش خادمی شریف آباد: رشته مهندسی علوم دامی دانشگاه شهید باهنر کرمان
فریدون شید: رشته مهندسی برق دانشگاه علم و صنعت ایران
رامش ماندگاری: رشته روانشناسی دانشگاه بین‌المللی امام خمینی
کوروش جمشیدی کلانتری: رشته‌ مهندسی پزشکی دانشگاه علم و فرهنگ و مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه پیام نور مرکز یزد
بابک نیک‌دین: رشته عکاسی دانشگاه ارم شیراز
آرزو مهری: مشاوره دانشگاه علم و هنر یزد
مهرو خسرویانی: رشته مهندسی برق دانشگاه علوم تحقیقات تهران
صدف یزه‌میدی: رشته مهندسی معماری دانشگاه علم و هنر
پریا منوچهرپور: رشته فیزیک دانشگاه شهید بهشتی
مهسا دهموبد شریف‌آبادی: رشته شیمی محض دانشگاه یزد/ روزانه
افروز برابری: رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه شهید بهشتی
رادمان ایرانی: رشته مهندسی صنایع دانشگاه صنعتی اصفهان
ویستا رایومند: رشته گرافیک دانشگاه شریعتی
مه‌گل بمانی چم: رشته مامایی دانشگاه شهید بهشتی
ونداد غیبی: رشته علوم ورزشی دانشگاه خوارزمی تهران
رزیتا رستمی: رشته حسابداری دانشگاه یزد
نیکان شهریاری: رشته مهندسی مکانیک دانشگاه علم و فرهنگ تهران
مهرنوش موبد: رشته مهندسی عمران دانشگاه یزد
آرین باستانی: رشته مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف
شروین بختیاری: رشته مهندسی اقتصاد کشاورزی دانشگاه شهید باهنر کرمان
رستم خسرویانی: رشته تعمیر و نصب آسانسور و پله برقی دانشگاه شهید صدوقی
جمشید نودینی: رشته حرارت مرکزی و تهویه مطبوع دانشگاه امام خمینی یزد
نازگل مالی: رشته سرامیک دانشگاه میبد
سام نمیرانیان: رشته (IT) دانشگاه شمسی‌پور
سامان خادمی کلانتری: رشته میکروبیولوژی دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران
پارسا نمیری: رشته شبکه کامپیوتر دانشگاه شمسی‌پور
مهتا بختیار: نوازندگی موسیقی ایرانی دانشگاه تهران
مهبد آبیاری: رشته گفتار درمانی دانشگاه علوم پزشکی جندی‌شاپور
آرین کاویانی: رشته مهندسی کامپیوتر
ملوینا بهرامی: رشته مامایی دانشگاه آزاد واحد ورامین
نیکی رضوان‌پور: رشته مهندسی عمران دانشگاه صنعتی قم و مهندسی عمران دانشگاه آزاد واحد تهران مرکزی
رزیتا رستمی عصرآبادی: رشته ارتباط تصویری دانشگاه آزاد واحد رودهن
شایان وفاداری: رشته مهندسی مکانیک دانشگاه تهران
آویسا پشوتنی‌زاده: رشته مهندسی محیط‌زیست دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات تهران
آرین دینیاریان: رشته علوم کامپیوتر دانشگاه یزد
یکتا بختیاری: رشته مهندسی معماری دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات
راشین گنجی: رشته طراحی فرش دانشگاه آزاد اسلامی واحد هنرهای اسلامی-ایرانی استاد محمود فرشچیان
آرین مالی: رشته مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد واحد تهران شمال
نیکنام رادخو: رشته مدیریت تاسیسات و حرارت مرکزی دانشگاه امام خمینی میبد

کارشناسی ارشد:

نوید شهریاری: رشته مهندسی صنایع گرایش مهندسی مالی دانشگاه خواجه نصیر
آرشام اردشیریان: رشته مهندسی مکانیک گرایش ساخت و تولید دانشگاه خواجه نصیر
بردیا آریانفر: رشته مهندسی صنایع گرایش بهینه‌سازی سیستم‌ها دانشگاه خواجه نصیر
هومن پوررستمی: رشته مهندسی صنایع گرایش سیستم‌های کلان دانشگاه تهران
بیتا عبد شریف‌آبادی: رشته روانشناسی بالینی کودک و نوجوان دانشگاه شهید بهشتی
طناز بختیار: رشته مهندسی شیمی صنایع غذایی دانشگاه علوم تحقیقات
منوچهر قدسی: رشته MBA دانشگاه علوم تحقیقات
پرنیان منکچیان: رشته مهندسی عمران گرایش راه دانشگاه تربیت مدرس
کیارش کاویانی: رشته MBA گرایش استراتژی پردیس دانشگاه تهران
زرتشت پوروشسب: رشته مدیریت بازرگانی گرایش تجارت الکترونیک دانشگاه آزاد تهران مرکز
ارشیا خسروپور: رشته MBA گرایش فناوری دانشگاه امیرکبیر
کیارش نمیرانیان: رشته فیزیوتراپی گرایش ژنرال دانشگاه علوم پزشکی تهران
آندیا جوانمردی: رشته مهندسی برق گرایش الکترونیک دانشگاه خواجه‌ نصیر
دیناز جوانمردی: رشته مهندسی کامپیوتر نرم‌افزار دانشگاه تربیت مدرس
دکترا:
آریانا خسروپور: رشته معماری گرایش معماری دانشگاه آزاد تهران

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن